tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2021

[ZDJĘCIA] Kolizja na rondzie: samochód dachował

27 kwietnia po godzinie 16.00 doszło do kolizji dwóch osobówek na rondzie św. Jadwigi w Tychach. Jedna z kierujących na skutek niezachowania należytej uwagi uderzyła w drugi pojazd.

Kolizja na rondzie: samochód dachował - 27.04.2021 · fot. 112tychy.pl


O godzinie 16.17 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na rondzie św. Jadwigi na krzyżowaniu z ul. Stoczniowców, Żwakowskiej i Glinczańskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu dachował. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrole policji.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierująca Fiatem kobieta zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Wówczas kierująca Oplem kobieta uderzyła w Fiata, co doprowadziło do dachowania. Na szczęście obie kierujące nie doznały poważniejszych obrażeń i po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostały na miejscu.

Uszkodzone pojazdy zostały usunięte z drogi po około trzydziestu minutach, a następnie zostały odholowane. Działania służb na miejscu trwały około godziny. Na czas działań ruch w miejscu zdarzenia został zablokowany.

Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.