tychy.info

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2021

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy. Tyszanie walczą o awans z Fortuna 1 Ligi do Ekstraklasy!

Materiał partnera:

GKS Tychy nadal walczy o awans do Ekstraklasy. W najbliższej kolejce Tyscy udadzą się na mecz z GKS 1962 Jastrzębie, który z kolei bije się o utrzymanie w Fortuna 1. Lidze. Mecz pełen emocji i szans dla obu drużyn. Bukmacherzy typują wygraną GKS-u Tychy, ale Fortuna 1. Liga wciąż jest nieprzewidywalna w tym sezonie.

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy. Tyszanie walczą o awans z Fortuna 1 Ligi do Ekstraklasy!


W najbliższy czwartek, 29 kwietnia kolejny ligowy mecz w Fortuna 1. Lidze rozegra GKS Tychy. Tym razem Tyscy zmierzą się na wyjeździe z GKS-em 1962 Jastrzębie. Rywal to obecnie przedostatnia drużyna w tabeli, która nadal nie może być pewna utrzymania w lidze. GKS Tychy wciąż liczy się w grze o awans. Ważne wyzwanie czeka zatem każdą z drużyn.

Faworytem bukmacherów będą goście. GKS Tychy jeśli chce nie tylko utrzymać miejsce w play-offach, ale też włączyć się do gry o bezpośredni awans do Ekstraklasy, musi sprostać roli faworyta w takich meczach.

GKS Tychy faworytem bukmacherów, Jastrzębie szuka punktówPrzed meczem 27. kolejki Fortuna 1. Ligi w Tychach nastroje są umiarkowanie dobre. Po ograniu jednego z bezpośrednich rywali w walce o awans - Radomiaka Radom - przyszła porażka z Chrobrym Głogów. Teraz GKS Tychy będzie chciał wrócić na zwycięski szlak tym bardziej, że rywalem jest jedna z najsłabszych ekip w ligowej stawce.

Bukmacherzy są zgodni - faworytem wyjazdowego starcia z GKS Jastrzębie będą podopieczni Artura Derbina. To sytuacja która dawno nie spotykała GKS-u Tychy. W meczach z Arką Gdynia, Radomiakiem i Koroną Kielce bukmacherzy za wygraną zespołu z Tych płacili więcej niż za triumfy rywali. Przy okazji spotkania z Chrobrym Głogów stawki były wyrównane i tu bukmacherzy mieli problem z określeniem faworyta.

Bukmacher Fortuna, a więc tytularny partner 1. Ligi (więcej o firmie: https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/fortuna/), przed czwartkowym meczem przygotował kurs na wygraną GKS-u Tychy na poziomie 2.45. Jeśli górą będzie GKS Jastrzębie, to mnożnik wynosi już 3.30. Za każdą postawioną na remis złotówkę bukmacher Fortuna wypłaca nieco powyżej trzech.

Podobnie bukmacher Superbet ocenia szanse obu drużyn. Kursy przedstawiają się następująco: GKS Jastrzębie - 3.25, remis - 2.90, GKS Tychy - 2.45. Ponadto sponsor GKS-u Tychy wierzy w strzelenie gola przez Tyskich. Kurs na to wynosi 1.35. Gol GKS-u Jastrzębie wyceniono na 1.48.

GKS 1962 Jastrzębie nie będzie jednak rywalem łatwym. Co prawda to zespól, który jeszcze do niedawna zamykał tabelę, a teraz wciąż drży o utrzymanie, ale największy kryzys ma już pewnie za sobą. Co więcej, poprzednie dwa mecze to remisy z Bruk-Betem i Górnikiem Łęczna a więc odpowiednio liderem i wiceliderem Fortuna 1. Ligi. Widać zatem progres w poczynaniach Jastrzębian.

W rundzie jesiennej GKS Tychy zdołał pokonać drużynę najbliższego rywala 3 do 1. Jednak poprzednia eskapada na stadion GKS-u Jastrzębie nie była udana dla Tyskich i zakończyła się porażką.

Intensywny czas w lidzeGKS Tychy w lidze ma ostatnio sporo pracy. W ciągu zaledwie dziewięciu dni zespół z tych rozegra aż trzy spotkania. Tym trzecim będzie właśnie najbliższa konfrontacja z GKS-em Jastrzębie. Później wcale nie będzie łatwiej - już 2 maja kolejne piłkarskie wyzwanie w Fortuna 1. Lidze, a więc mecz z Puszczą Niepołomice.
Do końca obecnego sezonu Fortuna 1. Ligi zespół czeka jeszcze osiem kolejek. Jastrzębianie mają jeszcze jeden mecz zaległy do rozegrania, ale ostatnio mieli nieco mniejsze natężenie spotkań ze swoim udziałem.

Jeśli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie rób to tylko w firmach działających w Polsce legalnie (legalnie działają np. wspomniane firmy Fortuna i Superbet), a unikaj bukmacherów nieposiadających zezwolenia (grożą za to poważne kary). Do obstawiania zakładów bukmacherskich zawsze pochodź z „zimną głową”, gdyż łatwo jest się od nich uzależnić. 18+