tychy.info

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2021

Najpopularniejsze zabawki dla dorosłych

Materiał partnera:

Coraz więcej par (i singli) zauważa, że przez tą całą kwarantannę w ich sypialni czegoś zaczyna brakować. Dlatego też dziś przedstawimy ci listę najpopularniejszych zabawek erotycznych w Polsce!

Najpopularniejsze zabawki dla dorosłych


Dlaczego pary (i single) coraz częściej kupują zabawki erotyczne?Ponieważ szczególnie podczas pandemii ważne jest to, aby chociaż na chwilę móc zapomnieć o tej całej pandemii. W przypadku par ludzie po prostu szukają czegoś nowego, aby się nie nudzić. Właśnie dlatego kupowanie zabawek erotycznych staje się ostatnio coraz bardziej popularne. Ale wracając do tematu - skoncentrujmy się na teraz na najpopularniejszych zabawkach dla dorosłych, jakie można kupić w naszym kraju!

Wibratory - numer jeden wśród zabawek erotycznychWibratory to nie tylko narzędzie do masturbacji, więc nic dziwnego, że są bardzo popularne. Każdy masażer erotyczny to świetny wybór dla par - jest odpowiedni także dla osób samotnych. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale mogą być również używane w trakcie seksu. Dodatkowo na rynku możemy znaleźć dowolny kształt wibratora, o jakim tylko sobie zamarzymy. Warto jednak pamiętać, że pod żadnym pozorem nie powinniśmy kupować tanich chińskich podróbek, które mogą stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia.

Olejki do masażu erotycznegoZe względu na swoją niepozorność coraz więcej osób korzysta z tej zabawki erotycznej. W końcu w sam masaż może być bardzo przyjemny. Dodatkowym atutem jest wspomniana powyżej niepozorność - dzięki temu prezenty na urodziny lub święta partnera nie wzbudzą podejrzeń, dlatego możemy obdarować go takimi prezentami podczas celebrowania takich okazji z osobami postronnymi.

Kulki gejszyCo ciekawe, w niektórych kręgach nie są one uznawane nawet za gadżet erotyczny, ale za przyrząd do ćwiczenia dna mięśni miednicy u kobiet. Coraz więcej kobiet używa kulek gejszy, z racji benefitów zdrowotnych (mniejsza szansa na nietrzymanie moczu, pochwa jest ciaśniejsza), nie mówiąc już o przyjemniejszym seksie. Dlatego też ciężko nie zauważyć popularności tego gadżetu. Z reguły kulki gejszy są wykonane ze szkła, silikonu bądź metalu.

Korki analneNie da się ukryć, że coraz więcej osób ma chęć na uprawianie seksu analnego, dlatego też widzimy duży wzrost w popularności korków analnych. Z reguły korki analne dla początkujących powinny być wykonane z nieporowatego materiału - silikonu lub najlepiej chirurgicznej stali. Produkty silikonowe są tanie, więc świetnie nadają się dla początkujących lub osób, które chcą sprawdzić, czy ten gadżet jest dla nich. Metal jest łatwiejszy do czyszczenia, a waga znacznie poprawia odczucie. Znajduje to jednak odzwierciedlenie w wyższych cenach.

Na co uważać przy zakupie zabawek erotycznych?Naturalnie na te tanie zabawki. Najlepiej kupować takie od znanych producentów gadżetów erotycznych. W końcu najlepiej wydać te kilka złotych więcej, żeby w przyszłości nie ponosić ceny w swoim zdrowiu. Nie oznacza to jednak, że musimy wydawać tysiące dolarów na odpowiednie zabawki - ponieważ ze średniej półki też coś się znajdzie. Warto jest pamiętać o tym, że zabawki erotyczne produkowane z tanich, nieatestowanych do użycia materiałów mogą powodować przeróżne choroby, bądź też uszkodzenia ciała. Dodatkowo, nawet po wyczyszczeniu na powierzchni takiej zabawki mogą pojawić się szkodliwe mikroorganizmy, które mogą nam naprawdę zaszkodzić.

Dodatkowo wiele osób nie zwraca uwagi na to, z jakich materiałów wykonana jest dana seks zabawka - a to bardzo ważne, ponieważ materiały takie jak silikon czy lateks trzeba czyścić regularnie, aby nie doszło do uszkodzenia zabawki. Naturalnie najlepsze są te, wykonane z metali, bądź też pokryte warstwą srebra (ten materiał ma właściwości bakteriobójcze) jednakże te drugie zwykle są bardzo kosztowne w zakupie.

Dlatego też przy zakupie danej seks zabawki, warto jest też zaopatrzyć się w odpowiednie środki do czyszczenia oraz regeneracji, ponieważ tylko w ten sposób będziemy w stanie cieszyć się i bawić się nimi w bezpieczny sposób.