tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2021

[FOTO] Policjanci przejęli narkotyki. 32-latek zatrzymany

Policjanci z Tychów oraz z Katowic zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków oraz sadzonki z marihuaną. W sprawie zatrzymany został 32-latek, wobec którego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

[FOTO] Policjanci przejęli narkotyki. 32-latek zatrzymany - 04.2021 · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy wspólnie ze stróżami prawa z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wkroczyli do jednego z tyskich mieszkań. Policjanci znaleźli tam specjalny namiot z sadzonkami konopi indyjskich, a także sprzęt do uprawy roślin i dystrybucji narkotyków - między innymi rury wentylacyjne, rury grzewcze, termometr, wagę.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli także amfetaminę. Woreczki z białym proszkiem tego narkotyku stróże prawa znaleźli w zamrażarce. Jak się okazało, plantacja i narkotyki należały do 32-latka. Łącznie śledczy zabezpieczyli 18 doniczek z krzewami we wczesnej fazie wzrostu oraz przejęli ponad 400 działek dilerskich amfetaminy. Wobec zatrzymanego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.