tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2021
  • 26 kwietnia 2021

Nowy operator projektu grantowego OZE. Wraca obsługa grantobiorców

Gmina Miasta Tychy informuje, że wybrany został nowy operator projektu grantowego pn. „Odnawialne źródła energii szansa na poprawę jakości powietrza w Tychach”. Została nim firma ATsys.pl Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach przy ul. Lompy 7/3, wybrana w drodze przetargu nieograniczonego.

Zadaniem operatora będzie koordynacja, nadzór i kontrola prawidłowej realizacji projektu w imieniu Gminy Miasta Tychy, na podstawie podpisanej umowy oraz udzielonego pełnomocnictwa (m.in. weryfikacja wniosków o udzielenie grantu, podpisywaniu umów z mieszkańcami, odbiory instalacji itp). Operator odpowiedzialny będzie również za współpracę z mieszkańcami miasta oraz Wykonawcami biorącymi udział w projekcie.

W związku z powyższym, od 26 kwietnia wznowiona zostaje działalność Punktu Obsługi Grantobiorców, zlokalizowanego przy ulicy Barona 30, pokój nr 325 (II piętro).

Punkt Obsługi Grantobiorców czynny będzie cztery razy w tygodniu:
  • poniedziałek - w godz. od 8:00 do 16:00
  • wtorek - w godz. od 8:00 do 16:00
  • środa - w godz. od 8:00 do 16:00
  • czwartek - w godz. od 9:00 do 17:00


Wszelkie sprawy związane z realizacją projektu prosimy omawiać z operatorem poprzez kontakt:

1. telefoniczny:
tel. 721-747-447
tel. 885-557-575

2. mailowy: tychy@niskaemisja.pl

Jednocześnie informujemy, iż w związku z istniejącym zagrożeniem epidemicznym, związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo, wskazany jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Wizyty w POG możliwe są po wcześniejszym umówieniu mailowym bądź telefonicznym.

Z mieszkańcami skierowanymi do podpisania umowy, zainteresowanymi złożeniem wniosków o udzielenie lub wypłatę dotacji i odbiorów inwestycji Operator będzie kontaktował się indywidualnie i umawiał sposób, który zapewni zachowanie zasad bezpieczeństwa w trakcie wizyty w Punkcie Obsługi Grantobiorców.

BM / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.