tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2021

Programy społeczne na sklepowej witrynie w Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

W jaki sposób obiekt handlowy może efektywnie współpracować z miastem? Świetnym przykładem jest kolejna inicjatywa Gemini Park Tychy oraz tyskiego Urzędu Miasta, w ramach której na jednej ze sklepowych witryn, odwiedzający centrum handlowe mogą zapoznać się z Programami Społecznymi, realizowanymi przez magistrat.

Reklama

Programy społeczne na sklepowej witrynie w Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


Inicjatywy dla seniorów, dla rodzin, dla niepełnosprawnych, ale również i dla wielu innych istotnych zagadnień - wszystkie powyższe kwestie otaczane są troską, dzięki dedykowanym Programom Społecznym Urzędu Miasta Tychy.

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się o nich nieco więcej, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na stronie http://umtychy.pl/programy-spoleczne.

Programy realizowane przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy, prezentowane są również na witrynie w Gemini Park Tychy, która zlokalizowana jest na 1. piętrze, w sąsiedztwie sklepów Carry oraz Dealz.

BM / tychy.info

źródło: Gemini Park Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj