tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 maja 2021

"W mroku reflektorów" - akcja toczy się w Tychach

Tyszanin Radek Zwolak wydał kryminał pt. "W mroku Reflektorów" - jego akcja toczy się w Tychach. W pobliskim jeziorze policja znajduje zwłoki kobiety...

W mroku reflektorów
Kryminał "W mroku reflektorów" · fot. Radek Zwolak - autor / Facebook


Radek Zwolak to autor mieszkający w Tychach. Jest socjologiem, anglistą, miłośnikiem kryminałów i reportaży. Na swoim koncie ma już powieść sensacyjną "Dubler", która ukazała się pod pseudonimem Andrew Ross, oraz dramat "The Scent of Daffodils", który wydało Lazy Bee Scripts. W kwietniu ukazał się jego kryminał "W mroku reflektorów".

Opis fabuły:

Inspektor policji w Tychach, Igor Niedźwiecki, bada sprawę śmierci młodej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że pijany kierowca potrącił dziewczynę i zbiegł z miejsca wypadku. Jednak od samego początku coś jest nie tak. Nie tylko tożsamość sprawcy jest nieznana, nie wiadomo również kim była ofiara. Przeciągające się śledztwo staje się kłopotliwe dla miejscowej policji. To również trudny czas dla Niedźwieckiego. Jest świeżo po rozwodzie, rzuca palenie, ma fatalne relacje z ojcem i czuje się kompletnie rozbity. Problemy osobiste schodzą na dalszy plan, gdy inspektor odkrywa, kto był feralnym kierowcą. A kiedy śledztwo wydaje się zmierzać do końca, w pobliskim jeziorze policja znajduje zwłoki kobiety. Niedźwiecki odkrywa, że te z pozoru niepowiązane zdarzenia, mają ze sobą wiele wspólnego, a on musi zmierzyć się z zupełnie nowym rodzajem przestępstwa.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.