tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2021

Areszt dla pirata - recydywisty po kielichu. Może dostać 5 lat więzienia

Tyscy policjanci po raz kolejny zatrzymali 43-latka, który notorycznie kierował samochodem po pijanemu. Sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz powrót do przestępstwa nie stanowiły dla mężczyzny przeszkody, by ponownie usiąść za kierownicą swojego samochodu. Decyzją sądu pirat drogowy został tymczasowo aresztowany. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Prewencji tyskiej komendy zatrzymali kierowcę opla na ulicy Uczniowskiej. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnej bazie okazało się, że był on już wcześniej karany za jazdę na „podwójnym gazie”. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i był już skazany za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co odbył karę więzienia. Mężczyzna ponownie trafił za kratki. O dalszym losie amatora mocnych trunków zadecyduje sąd. Zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.