tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2021
  • 18 kwietnia 2021

Praca i wolontariat w Punkcie Szczepień Powszechnych

W związku z planowanym uruchomieniem Punktów Szczepień Powszechnych w Tychach poszukiwani są pracownicy zawodów medycznych, którzy mogą pracować w Punktach Szczepień Powszechnych. Tyskie Centrum Wolontariatu szuka także wolontariuszy.

Reklama

lekarz, doktor


W związku z planowanym uruchomieniem Punktów Szczepień Powszechnych w Tychach poszukiwani są pracownicy zawodów medycznych, którzy mogą pracować w Punktach Szczepień Powszechnych (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 kwietnia 2021 r. w sprawie kwalifikacji osób przeprowadzających badania kwalifikacyjne i szczepienia ochronne przeciwko COVID-19).

Chodzi o osoby wykonujące zawody: lekarz, lekarz dentysta, pielęgniarka, położna, felczer, ratownik medyczny, higienistka szkolna, fizjoterapeuta, farmaceuta, diagnosta laboratoryjny, studenci 5 albo 6 roku studiów na kierunku lekarskim, student 3 roku studiów 1 stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

Chętni mogą zgłaszać się na adres: rekrutacja@szpitalmegrez.pl

Wolontariusze poszukiwaniTyskie Centrum Wolontariatu szuka wolontariuszy do pomocy w punktach szczepień w Tychach: na Stadionie Miejskim (ul. Edukacji 7) oraz Hali Sportowej (al. Piłsudskiego 20).

Punkty będą czynne od godz. 8:00 do 21:00, na ten moment przez pięć dni w tygodniu. (Można zdeklarować gotowość do pomocy w dowolnych przedziałach czasowych).

Zadaniem wolontariuszy będzie pomoc w kierowaniu ruchem oraz udzielanie informacji osobom zgłaszającym się do punktu.

Wolontariat ten jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Tyskie Centrum Wolontariatu zgłoszenia przyjmuje:
  • mailowo: wolontariat-tychy@ib.de
  • telefonicznie: 789 489 531.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.