tychy.info

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2021

Czyszczenie elewacji, dachów, kostki brukowej i paneli fotowoltaicznych!

Artykuł sponsorowany:

Nadeszła długo oczekiwana przez nas wszystkich wiosna! To idealny czas na wiosenne przydomowe porządki. Jednak oprócz zadbania o stan naszego ogrodu, warto pamiętać również o tym, co dla nas najważniejsze, o naszym domu!

Firma Cleanline - czyszczenie elewacji, dachów, kostki brukowej i paneli fotowoltaicznych!


Mchy, glony, porosty, czy zabrudzenia atmosferyczne, niewątpliwie wpływają niekorzystnie na wygląd naszej posesji. Czysta elewacja, dach i kostka brukowa to oczywiście wizytówka naszych domów. Warto więc zadbać o to, aby dom cieszył domowników swoim wyglądem. Samodzielna pielęgnacja elewacji i dachu, często jest niemożliwa oraz niebezpieczna z racji wysokości. Warto zlecić takie zadanie profesjonalistom, którzy już w ciągu jednego dnia przywrócą Twojej posesji świeży wygląd.

Firma Cleanline - czyszczenie elewacji, dachów, kostki brukowej i paneli fotowoltaicznych!


Firma Cleanline, która realizuje usługi czyszczenia na terenie miasta Tychy oraz powiatu bieruńsko-lędzińskiego, jest w stanie usunąć każdy rodzaj zabrudzeń, zarówno atmosferycznych, jak i biologicznych. Każda wyczyszczona powierzchnia zostaje poddana odkażeniu i impregnacji, dzięki której efekt czyszczenia utrzyma się przez kilka lat. Na wyczyszczoną powierzchnię udzielamy 2-letniej gwarancji!

Firma Cleanline - czyszczenie elewacji, dachów, kostki brukowej i paneli fotowoltaicznych!
Firma Cleanline oferuje  • 

czyszczenie elewacji

  • czyszczenie dachów

  • czyszczenie kostki brukowej i tarasów

  • mycie wodą demineralizowaną ogrodów zimowych i przeszkleń

  • piaskowanie kamienia naturalnego oraz stali

  • mycie paneli fotowoltaicznych

  • usuwanie graffiti
Firma Cleanline - czyszczenie elewacji, dachów, kostki brukowej i paneli fotowoltaicznych!


Wiosna to również doskonały czas, na przeprowadzenie sezonowego mycia paneli fotowoltaicznych. Niestety po okresie zimowym, na systemach fotowoltaicznych pozostaje warstwa smogu, sadzy oraz zabrudzeń atmosferycznych. Owe zabrudzenia negatywnie wpływają na efektywność pracy całego systemu.
Oferujemy mycie paneli fotowoltaicznych, technologią Reach&Wash Ionic System. Jest to system mycia powierzchni, wodą demineralizowaną przy użyciu technologi teleskopowej. Ta technologia umożliwia umycie paneli fotowoltaicznych, bez wychodzenia na dach. Woda demineralizowana ma naturalne właściwości czyszczące oraz pozostawia warstwę odpychającą brud. Producenci systemów solarnych zalecają mycie paneli fotowoltaicznych przed i po sezonie zimowym. Regularne mycie pozwoli na utrzymanie pełnej wydajności ogniw słonecznych.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcyjnymi pakietami, na naszej stronie www.cleanline.pl

. Umów się na bezpłatną wycenę!

Realizujemy usługi czyszczenia na terenie miasta Tychy oraz powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Cleanline Sp. z o.o.