tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2021

Kradzież z włamaniem przy Czereśniowej. Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na ulicy Czereśniowej.

Kradzież z włamaniem przy Czereśniowej. Policja szuka sprawców
Kradzież z włamaniem przy Czereśniowej. Policja szuka sprawców - 13.03.2021 · fot. KPM Tychy


Do kradzieży z włamaniem do sklepu doszło 13 marca przy ulicy Czereśniowej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Kradzież z włamaniem przy Czereśniowej. Policja szuka sprawców
Kradzież z włamaniem przy Czereśniowej. Policja szuka sprawców - 13.03.2021 · fot. KPM Tychy


Policja publikuje ich rysopisy: to mężczyźni średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, w wieku pomiędzy 18 a 30 lat, jeden ubrany w czarne buty, niebieskie spodnie oraz niebieską kurtkę z kapturem założonym na głowę. Ponadto osoba ta posiada czarną torbę sportową przewieszoną przez ramię. Drugi ubrany w ciemne buty, ciemne spodnie, granatową kurtkę z kapturem oraz czapkę z daszkiem. Druga z osób posiada również ciemną torbę sportową z białymi elementami.

kradzież przy ul. Czereśniowej - 13.03.2021
Policja szuka sprawców kradzieży · fot. KPM Tychy


Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.p

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.