tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2021

Kolizja ze słupem energetycznym. Powodem 2 promile

14 kwietnia około godziny 8.20 na ul. Urbanowckiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego Audi uderzył w słup energetyczny.

Kolizja ze słupem energetycznym. Powodem 2 promile - 14.04.2021 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Po dotarciu służb ratunkowych na miejsce ruch został zablokowany. Wezwane zostało również pogotowie energetyczne.

Osoba podróżująca Audi z obrażeniami ciała trafiła pod opiekę przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. W trakcie czynności okazało się, że osoba podejrzewana przez funkcjonariuszy o kierowanie Audi jest nietrzeźwa. Alkomat wskazał u niego ok. 2 promile.

37-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do tyskiej komendy policji celem wykonania dalszych czynności. Na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację oraz zabezpieczył ślady w pojeździe. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postepowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.