tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2021
  • 19 kwietnia 2021

Od poniedziałku tyska biblioteka znów czynna!

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach poinformowała dziś, że od dnia 19 kwietnia wszystkie placówki biblioteczne na terenie miasta zostaną otwarte dla czytelników.

Mediateka, biblioteka główna, MBP Tychy
fot. MBP Tychy


Biblioteka będzie działać w nowych godzinach - sprawdź na stronie:
www.mbp.tychy.pl/p,66,godziny-otwarcia

Wrzutnia i książkomat będą natomiast czynne całodobowo, a zamówienia będą realizowane od poniedziałku do soboty w godzinach pracy biblioteki. Czytelnicy, którzy nie korzystają z Biblioteki Głównej oraz nie posiadają uprawnień do korzystania z książkomatu proszeni są o kontakt z działami celem nadania uprawnień:

  • Wypożyczalnia Główna: 32 438 04 60,
  • Dział dla dzieci: 32 438 04 65,
  • Dział Muzyczny i Książki Mówionej: 32 438 04 75.


O tym, że biblioteka zwiększyła ilość skrytek w książkomacie, pisaliśmy tutaj.

Mimo to, biblioteka podkreśla, że ze względu na wciąż ograniczoną liczbę skrytek czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Wstrzymane zostaje naliczanie kar bieżących do 31 maja.

Na życzenie czytelnika Czytelnia Biblioteki Głównej (32 438 04 70) w godzinach od 7.30 do 18.00 wykonuje skany z materiałów bibliotecznych oraz rozdaje kody do IBUK Libra.

Czytelnia naukowa, multimedialna oraz stanowiska komputerowe pozostają niedostępne do odwołania. W dalszym ciągu, do odwołania, nie są przyjmowane dary. Na chwilę obecną nie odbywają się żadne spotkania ani imprezy biblioteczne z udziałem publiczności.

Zapraszamy też do skorzystania z oferty biblioteki on line:
www.mbp.tychy.pl/p,292,niezostawiamczytelnika

Biblioteka przypomina, że z powodu łączenia placówek, zbiory filii nr 9 (Szpital Megrez) można oddawać w filii nr 13 (al. Niepodległości 110) - w tym przypadku nie są naliczane kary.

ar / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.