tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2021

Reanimacja 50-latka. LPR przewiózł go do szpitala w Ochojcu

9 kwietnia około godziny 1.45 w nocy przy ul. Niepodległości interweniował śmigłowiec LPR. Udało się przywrócić funkcje życiowe około 50-letniego mężczyzny. Przed godziną 3.00 śmigłowiec z poszkodowanym mężczyzną odleciał do szpitala w Katowicach Ochojcu.

LPR, noc
zdjęcie ilustracyjne · fot. 112tychy.pl


9 kwietnia około godziny 1.45 w nocy dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie z prośbą o zabezpieczenie lądowiska dla załogi śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - Ratownik 6 w rejonie ulic Elfów i Grota-Roweckiego oraz pomoc przy resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) u mężczyzny w jednym z mieszkań przy al. Niepodległości.

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej. Jak się okazało latająca karetka została zadysponowana przez naziemny zespół ratownictwa medycznego. Wspólne działania ratowników medycznych i strażaków okazały się skuteczne. Udało się przywrócić funkcje życiowe ok. 50-letniego mężczyzny. Przed godziną 3.00 śmigłowiec z poszkodowanym mężczyzną odleciał do szpitala w Katowicach Ochojcu.

Zdjęcie śmigłowca LPR - Ratownik 6 nie przedstawia opisanej interwencji.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.