tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2021
  • 10 kwietnia 2021

CastoDrive - zamów i odbierz w punkcie Castoramy

CastoDrive jest odpowiedzią Castoramy na potrzebę bezkontaktowego odbioru zamówień przy sklepach sieci. Odbiór zamówienia jest możliwy w kilka minut i to bez wysiadania z auta. W tyskiej Castoramie działa też punkt odbioru zamówień dla klientów niezmotoryzowanych. Znajduje się on na zewnątrz.

Reklama

castodrive
CastoDrive - odbiór zamówień w Castoramie z samochodu · fot. materiały prasowe


W Castoramie możemy łatwo zamówić tysiące produktów do ogrodu, budowy i wykończenia wnętrz bez wychodzenia z domu - online lub przez telefon. Oprócz usługi dostawy do domu lub Paczkomatu InPost, możemy zamówienie odebrać osobiście w wyznaczonym punkcie stacjonarnym przy sklepie lub skorzystać z nowej opcji odbioru bez wysiadania z samochodu - CastoDrive.

CastoDrive jest formą odbioru osobistego przy sklepach Castorama produktów, zamówionych wcześniej online. Usługa jest bezpłatna i nie trzeba jej specjalnie zamawiać. Wystarczy złożyć zamówienie przez internet na castorama.pl lub telefonicznie w wybranym sklepie, i po otrzymaniu informacji o jego skompletowaniu przyjechać na parking Castorama, zatrzymać się w oznaczonym miejscu CastoDrive i telefoniczne powiadomić obsługę sklepu o swoim przybyciu. Pracownik dostarczy zamówienie do samochodu w ciągu kilku minut.

Odbiór odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, oczywiście bezkontaktowo, wygodnie i bezpiecznie. Dla ułatwienia na parkingu zamontowano tablice informacyjne z instrukcją. Przy każdym sklepie Castorama znajduje się kilka miejsc CastoDrive, które są dokładnie oznaczone, co ułatwia organizację odbiorów.

Nowa forma odbioru to bezpieczne i komfortowe zakupy oraz gwarancja szybkiej realizacji zamówienia.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.