tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2021
  • 8 kwietnia 2021

[FOTO] Zgon 50-latka na terenie zakładów przy ul. Cielmickiej

W środę po godzinie 11.00 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o nagłym zatrzymaniu krążenia u mężczyzny na terenie jednego z zakładów produkcyjnych przy ul. Cielmickiej 44. Pomimo wysiłku pracowników i ratowników, 50-latka nie udało się uratować.

Akcja ratunkowa na terenie zakładów przy Cielmickiej - 07.04.2021 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego oraz patrol policji.

Jak informuje st. kpt. Tomasz Kostyra z PSP Tychy, zmarły mężczyzna to kierowca, który wysiadł z samochodu w bramie i skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Informację o złym samopoczuciu przekazał ochronie obiektu, która podjęła działania zabezpieczające i powiadomiła służby.

Przed przyjazdem ratowników czynności ratunkowe rozpoczęli pracownicy zakładu z użyciem AED. Pierwsza na miejsce dojechała straż pożarna. Zostało wezwane pogotowie, jednak z uwagi na brak wolnej karetki po około 9 minutach od przyjazdu strażaków, na miejsce przybył śmigłowiec LPR.

Niestety, pomimo wysiłku strażaków, pracowników i ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Po długo trwającej reanimacji lekarz stwierdził zgon około 50-letniego mężczyzny.

O zdarzeniu poinformowana została prokuratura. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzny.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.