tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2021
  • 7 kwietnia 2021

Niespokojne święta. Mężczyzna wypadł z okna i zginął na miejscu

W poniedziałek, 5 kwietnia młody mężczyzna wypadł z okna budynku przy ul. Dąbrowskiego. Zginął na miejscu. Służby podejrzewają, że mogło to być samobójstwo. Policja i prokuratura badają sprawę.

Niespokojne święta. Mężczyzna wypadł z okna i zginął na miejscu - 05.04.2021 · fot. 112tychy.pl


5 kwietnia po godzinie 11.00 dyżurni tyskiej policji i straży pożarnej otrzymali zgłoszenie, że na chodniku przy budynku wielorodzinnym na ul. Dąbrowskiego 5 leży mężczyzna. Na miejsce natychmiast wysłany został patrol policji, śmigłowiec LPR oraz zastępy straży pożarnej.

Mężczyzna ok. 30-letni wypadł lub wyskoczył z okna na 13 piętrze klatki schodowej pobliskiego budynku wielorodzinnego. Obrażenia jakich doznał w wyniku upadku okazały się śmiertelne. Lekarz z załogi LPR stwierdził zgon.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone. Na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Policjanci z tyskiej komendy pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności, mające na celu wyjaśnienie tego tragicznego zdarzenia.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.