tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2021

Wielkanocna dogrywka akcji Mruczek sam nie poprosi o pomoc

Akcja Mruczek sam nie poprosi o pomoc, miała trwać tylko do końca marca. Organizatorzy zdecydowali jednak, że do 15 kwietnia potrwa Wielkanocna Dogrywka! Wciąż można wspierać koty z lokalnych schronisk i fundacji.

kot
Wielkanocna dogrywka akcji "Mruczek sam nie poprosi o pomoc" · fot. pixabay


Koty ze schronisk i przytulisk mają szansę na otrzymanie zapasu karmy. Jak dużo karmy trafi do schronisk i przytulisk w Polsce zależy tylko od Was, od Waszego zaangażowania, wpłat oraz udostępniania.

Zapraszamy na stronę akcji mruczek.psilos.org/#lista. Z listy trzeba wybrać organizację - np. Komitet Pomocy dla Zwierząt Przystań Ocalenie w Tychach i kliknąć w napis "kliknij".

Można również wesprzeć ogólnopolską zbiórkę dla wszystkich. Wpływy z tej zbiórki zostaną równo podzielone na ilość schronisk biorących udział w akcji. Do każdego ze schronisk trafi karma dla kotów. W tym ciężkim dla wszystkim czasie to jest szansa na pełne brzuszki dla wszystkich przytuliskowych i schroniskowych kotów.

Jest tez konkurs!!. 150 kg karmy dla kotów trafi do jednego z miejsc, które zostanie wyłonione w drodze konkursu. Konkurs będzie polegał na wymyśleniu hasła promującego kolejną IV edycję akcji "Mruczek sam nie poprosi o pomoc". Propozycję hasła reklamowego możecie Państwo przesyłać mailem na adres kontakt@psilos.org W treści wiadomości trzeba napisać, że chcielibyście, aby wygrana karma trafiła Komitetu Pomocy dla Zwierząt w Tychach.

Więcej na stronie: www.ratujemyzwierzaki.pl/mruczek2021

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.