tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 marca 2021

Jak stworzyć sklep internetowy dla firmy z Tychów?


Artykuł sponsorowany:

Przedsiębiorcy z Tychów, którzy myślą o sposobie na zwiększenie sprzedaży w przedsiębiorstwie powinny pomyśleć o założeniu sklepu internetowego. W ten sposób można dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć zakres swoich usług. Prezentujemy kroki, które należy podjąć, aby stworzyć funkcjonalny sklep internetowy, który pozwoli na obsługę wielu klientów.

Jak stworzyć sklep internetowy dla firmy z Tychów?Zakup domeny i hostinguZakładanie sklepu internetowego należy rozpocząć od wybrania odpowiedniej domeny oraz hostingu. Domena stanowi adres internetowy sklepu. Należy ją wybrać w taki sposób, aby była niepowtarzalna i najlepiej dopasowana do konkretnego rodzaju działalności. Hosting to natomiast miejsce do przechowywania wszystkich swoich plików, aby wyświetlały się na stronie.

W sieci można odnaleźć wiele atrakcyjnych ofert na domenę oraz hosting. Dodatkowo pierwszy rok jest najczęściej związany z poniesieniem minimalnych kosztów związanych z domeną oraz hostingiem. W wyborze odpowiednich rozwiązań mogą pomagać rankingi hostingów.

Silnik dla sklepu internetowegoKolejne ważne zadanie to wybór odpowiedniego silnika, na którym będzie działał sklep internetowy. Ta decyzja ma bardzo duże znaczenie i wpływa na wygodę prowadzenia samego sklepu. Prezentujemy najpopularniejsze dostępne silniki przeznaczone właśnie dla sklepów internetowych.

  • WooCommerce


Pierwsze rozwiązanie to wtyczka WooCommerce, która jest w stanie działać z WordPressem. Oprogramowanie to jest w pełni bezpłatne. Dodatkowo daje duże możliwości w zakresie dostosowania rodzaju płatności czy wysyłki produktów. Sama administracja sklepem i wprowadzanie do niego modyfikacji jest przy tym rozwiązaniu bardzo proste i może być wykonywane niezwykle komfortowo.

  • Shoper


Oprogramowanie Shoper to kolejne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie sklepu internetowego. Narzędzie to pozwala na tworzenie bardzo rozbudowanych sklepów i ich integrację z Allegro, Ceneo, Subiektem, Facebookiem, a także firmami kurierskimi. Oprogramowanie to jest jednak płatne, a w darmowej wersji nie daje możliwości wprowadzania zaawansowanych zmian w samym sklepie.

  • Prestashop


PrestaShop to kolejna platforma, która pozwala na stworzenie sklepu internetowego. Platforma pozwala na kontrolowanie zamówień, zarządzanie zapasami oraz rozbudowywanie katalogu produktów. Możliwa jest dodatkowo integracja z różnymi systemami płatności. Narzędzie to jest darmowe, ale możliwość modyfikacji sklepu jest tutaj w pewnym stopniu ograniczona.

Przed wyborem najlepszej platformy sklepowej przejrzyj porównanie sklepów internetowych.

Agencja XYBRYZT wykona dla Ciebie profesjonalny sklepW przypadku, gdy obawiasz się o to, że nie podołasz stworzeniu sklepu lub nie masz wystarczającej ilości czasu możesz skorzystać z agencji reklamowej XYBRYZT z Wodzisławia Śląskiego, która specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych.

Opracujemy sklep, który będzie zgodny z obecnymi standardami i dostosowany do prowadzonej działalności. Dla naszych sklepów tworzymy autorski szablon graficzny. Możemy również dodać takie funkcjonalności jak live chat, newsletter oraz zintegrować sklep z mediami społecznościowymi.

Po opracowaniu sklepu internetowego przeprowadzamy również szkolenie z jego obsługi, a także możemy świadczyć pomoc w przyszłości. Do tej pory zrealizowaliśmy sklepy dla przedsiębiorstw z całej Polski.
Niektóre z wykonanych przez nas sklepów internetowych to:

  • Tropicalgarden.pl - sklep z roślinami egzotycznymi
  • eRondo.pl - butik dla kobiet
  • Kwaciarnia-Alokazja.pl - kwiaciarnia wysyłkowa
  • apibud.pl - hurtownia budowlana


Badanie „E-commerce w Polsce 2020” wykazało, że aż 73% badanych osób robi zakupy w internecie.

Zamów sklep internetowy dla firmy z Tychów i dotrzyj do większej liczby klientów:


ZADZWOŃ - Bartosz Młotek, 605-533-655

NAPISZ - kontakt@xzt.pl