tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • 1 kwietnia 2021

Wyłączenie świateł na skrzyżowaniu Mikołowskiej i Burschego

Uwaga kierowcy! Od czwartku, 1 kwietnia, zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Mikołowskiej i Burschego w Tychach. To kolejne skrzyżowanie, jakie jest modernizowane w ramach projektu "Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem". Wyłączenie sygnalizacji potrwa nie dłużej niż 2 tygodnie.

Reklama

światła, sygnalizacja
fot. MZUiM Tychy


Trwająca przebudowa skrzyżowania ulic Mikołowskiej i Burschego wkracza w kolejną fazę. Od środy, 31 marca w tym rejonie nasilone zostaną roboty drogowe, a od czwartku 1 kwietnia zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna. W rejonie skrzyżowania należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Wyłączenie to jest konieczne, by wykonawca zadania mógł przeprowadzić demontaż obecnie eksploatowanej sygnalizacji. Dokładnie chodzi o konstrukcje wsporcze, sygnalizatory, elementy detekcji, sterownik oraz okablowanie. Równolegle prowadzone będą prace na tarczy skrzyżowania, które po przebudowie zyska nową geometrię.

Kierowców Miejski Zarząd Ulic i Mostów prosi o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Jednocześnie przeprasza za wszystkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją inwestycji.

ar / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.