tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2021

Bilans ostatnich dni w Tychach: włamania, kradzieże, wykroczenia

Włamania, kradzieże, zarysowania lakieru, wykroczenia drogowe, pijani kierowcy... Tyska policja podaje informacje o zdarzeniach, jakie miały miejsce w ostatnich dniach marca na terenie naszego miasta.

Reklama

25 marca, godz. 10.56, Tychy, ul. Begonii

Nieustalony kierujący samochodem osobowym wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu autobusem, który chcąc uniknąć zderzenia gwałtownie zahamował w wyniku czego pasażerka lat 79 uderzyła głową w podłogę w wyniku czego doznała rozcięcia skóry na czole oraz złamania nosa i bolesności prawej ręki. Poszkodowana została przewieziona przez załogę karetki PRM do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

26 marca, godz. 3.11,Tychy, ul. Harcerska

Nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi w sklepie z kasy dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 400 zł. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

26 marca, godz. 15.11, Tychy, Aleja Jana Pawła II

Nieznany sprawca ze sklepu dokonał kradzieży czterech opakowań perfum różnych marek o łącznej wartości ponad tysiąc zł. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

27 marca, godz. 11.25, Tychy, ul. Sikorskiego

Nieznany sprawca na terenie sklepów dokonał pięciu kradzieży elektronarzędzi oraz sprzętu AGD. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

28 marca, godz. 16.28, Tychy, ul. Barona

Nieznany sprawca na parkingu dokonał zarysowania powłoki lakierniczej w samochodzie m-ki Fiat Freemont. Wartość strat 2000zł. Postępowanie prowadzi KMP w Tychach.

24 marca, godz. 4.39, Tychy, ul. Edisona

Policjanci WP KMP w Tychach zatrzymali mężczyznę lat 30 (zam. Tychy), który kierował pojazdem mechanicznym VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości 0,44 mg/l. Postępowanie prowadzi KMP Tychy.

W okresie pomiędzy 19-21 marca 2021 roku na parkingu w Tychach ulicy Barona 22C, doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego kierujący samochodem nieustalonej marki i numerach rejestracyjnych najechał na zaparkowany tam pojazd marki Honda City o numerze rejestracyjnym ST 84..., a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 67 lub 47 85 512 60.

Policja szuka też sprawcy zdarzenia z jesieni ubiegłego roku. W dniu 25 października 2020 roku około godziny 11.55 w Tychach na parkingu przy ulicy Nad Jeziorem 37, nieznany kierujący samochodem marki BMW koloru srebrnego o początkowym numerze rejestracyjnym WI92...., wskutek wykonywania nieustalonego manewru najechał na zaparkowany samochód marki Opel Insignia o numerze rejestracyjnym ST94..., po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 40, tel. 47 85 513 67.

W dniu 27 lutego 2021 roku około godziny 14.46 w Tychach w rejonie przystanku Radziejówka przy ulicy Burschego, pieszy uczestnik ruchu wybiegając z wiaty przystankowej uderzył w miejski autobus marki Solaris Urbino, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 41, tel. 47 85 513 69 lub 47 85 513 63.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.