tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2021

Kolizja trzech osobówek na Jaśkowickiej zakończona mandatem

29 marca około godziny 17.15 na ul. Jaśkowickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Konfederatów Barskich doszło kolizji trzech samochodów osobowych.

Reklama

Kolizja trzech osobówek na Jaśkowickiej zakończona mandatem - 29.03.2021 · fot. 112tychy.pl


Z relacji uczestników zdarzenia, jak i ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Seata Leona, który wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Jaśkowickiej w ul. Konfederatów Barskich, wymusił pierwszeństwo na jadącym ul. Jaśkowicką w kierunku Al. Bielskiej kierowcy Seata Cordoby. Uderzony w tył Seat Leon uderzył następnie w Peugeota oczekującego na możliwość włączenia się do ruchu z ul. Konfederatów Barskich w ul. Jaśkowicką.

Żadnej z osób podróżujących pojazdami nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Na miejscu działały zastępy tyskiej straży pożarnej oraz patrol policji. Dwa z trzech samochodów (Seat i Peugeot) mogły odjechać ze skrzyżowania. Najbardziej uszkodzony Seat Cordoba został zepchnięty z drogi przez strażaków, a następnie odholowany przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.