tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 marca 2021

Pijany kierowca ciężarówki wjechał w znaki drogowe na skrzyżowaniu

29 marca przed godziną 11.00 na skrzyżowaniu Beskidzkiej (DK1) i Dzwonkowej kierowca samochodu ciężarowego marki Mercedes, wykonując manewr skrętu w prawo z ul. Beskidzkiej w ul. Dzwonkową wjechał na wysepkę i uszkodził znaki drogowe.

Po pijaku wjechał ciężarówką w znaki drogowe na skrzyżowaniu - 30.03.2021 · fot. 112tychy.pl


Po tej kolizji nie był w stanie odjechać z miejsca zdarzenia. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie przystąpili do rutynowych czynności. Od mężczyzny wyczuwalna była mocna woń alkoholu.

Kierowca ciężarówki odmówił poddania się badaniu trzeźwości, po czym został zatrzymany i przewieziony do tyskiej komendy policji celem wykonania dalszych czynności. Ze względu na odmowę poddaniu się badaniu stanu trzeźwości została mu pobrana krew do badania.

Na czas działań policji prawoskręt w ul. Dzwonkową został zablokowany. Podjęta została decyzja o konieczności odholowania pojazdu i jego zabezpieczaniu na policyjnym parkingu. W tym celu na miejsce wezwana została pomoc drogowa. Około godziny 13.00 pojazd został usunięty z drogi i przywrócono możliwość skrętu w ul. Dzwonkową.

Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.