tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 marca 2021

Podkładki pod tablice rejestracyjne z własnym napisem, czy to możliwe?

Materiał partnera:

Tablice rejestracyjne stanowią nieodzowny element każdego pojazdu, poruszającego się w ruchu drogowym. Dzięki podkładkom numer rejestracyjny samochodu trzyma się na swoim miejscu. Taki dodatek do auta można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. Choć najpopularniejszą formą są czarne ramki, to jednak rynek w tym zakresie pozwala na różnorodność i dopasowanie do indywidualnego charakteru każdego kierowcy. Czym są powszechnie stosowane podkładki pod tablice rejestracyjne i w jaki sposób można je wykorzystać?

Podkładki pod tablice rejestracyjne z własnym napisem, czy to możliwe?


Czym są ramki do tablic rejestracyjnych?To małe plastikowe ramki umożliwiające umieszczenie numeru rejestracyjnego we właściwym miejscu. Zapobiegają odpadaniu i uszkodzeniu tablicy. Dzięki nim możliwe jest jest szybkie zmienienie rejestracji w przypadku zmiany właściciela pojazdu. Bardzo wiele osób nie przywiązuje wagi do tego, jakie podkładki ma zamontowane w swoim samochodzie i najczęściej decyduje się na pozostanie przy tradycyjnych, czarnych ramkach. Czy to jest błąd? Oczywiście, że nie! Jednak zawsze można wykorzystać tą wątpliwą ozdobę do wyrażenia siebie, bądź zareklamowania swoich usług.

Co można umieścić na podkładkach do tablic rejestracyjnych?To pytanie chodzi po głowie każdemu, kto pragnie indywidualności i dopasowania. Odpowiedź na nie jest zdumiewająco prosta. Podkładki pod rejestrację przyjmą niemalże wszystko. Najczęściej stosowane czarne, chromowane ramki nie rzucają się w oczy i nie wyglądają zbyt efektywnie, jednakże tworzą spójną całość z resztą samochodu. Aby wyróżnić się na drodze i zaradzić rutynie można dodać dowolny napis, który wyraża to, co kierowca chce przekazać innymi uczestnikom ruchu.

Podkładki pełne śmiechuCoraz większą popularnością cieszą się chwytliwe hasła umieszczane na ramkach rejestracyjnych. Odrobina dobrego humoru poprawi dzień niejednemu kierowcy, jadącemu za samochodem, wyposażonym w ten wesoły dodatek. Do najczęściej wybieranych haseł należą:

  • "Uśmiechnij się"
  • "Sfinansowano z programu 500+";
  • "Wal śmiało, to auto firmowe";
  • "Naprawdę szybciej nie mogę!"


Podkładki pod tablice rejestracyjne z własnym napisem, czy to możliwe?


Ramki patriotyczneOsoby chcące wyrazić swoje głębokie przywiązanie do kraju, bardzo często decydują się na ramki z motywem polskości. Dodatek w postaci małego Orzełka, czy doskonale znanej z Powstania Warszawskiego- kotwicy jasno, lecz nie nachalnie przedstawia utożsamianie się ze swoim krajem.

Dowolna koncepcja każdego człowiekaDzięki szerokiej gamie produktów, dostępnych na rynku możemy z łatwością stworzyć własną, niepowtarzalną ramkę pod rejestrację. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a także objętość dekorowanego przedmiotu. Dzięki całkowitej dowolności możemy spokojnie przebierać w kolorach, motywach, a także sposobach wykończenia.

Dla kogo sprawdzą się podkładki z własnym napisem?


Absolutnie dla każdego! To indywidualna forma wyrażenia własnych uczuć i emocji, a także świetna forma reklamy firmowej. Dowolnie stworzony napis, odnoszący się do zakresu świadczonych usług, umożliwi nam dotarcie do szerszego grona odbiorców, którzy chętnie skorzystają z naszej oferty. Podkładki pod tablice rejestracyjne wcale nie muszą być czarne i nudne. Stwórzmy razem uliczne dzieła sztuki, które skutecznie podniosą estetykę każdego pojazdu!