tychy.info

Wiadomości

  • 29 marca 2021

Ranking: najlepsze kawy ziarniste

Materiał partnera:

Wielu czytelników naszego serwisu szuka najlepszej kawy ziarnistej. Odpowiadając na te pytania wspólnie z właścicielami sklepu z kawami CzasKawy.pl przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych kaw ziarnistych. Ranking ten został przygotowany w oparciu o najczęściej wybierane przez Klientów sklepu CzasKawy.pl kawy ziarniste w poprzednim miesiącu. Jeśli więc szukasz najlepsze kawy ziarnistej to zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, który być może pozwoli znaleźć Wam idealną kawę dla siebie. Zaczynamy!

Najlepsze kawy ziarniste ranking marzec 2021Miejsce 1: Riposso Bianco 100% arabicaRiposso Bianco 100% arabica


Riposso Bianco 100% arabica to zdecydowany faworyt pośród wszystkich marek sprzedawanych w sklepie. Wpływa na to kilka elementów takich jak:

  • wysoka jakość ziaren wypalanych w nowoczesnych piecach
  • niespotykana świeżość - o ile ziarna importowane są z ameryki południowej oraz środkowej, o tyle wypalane są w polskiej palarni. Dzięki temu w przeciwieństwie do innych, znanych marek kaw nie leżakują one wiele miesięcy w transporcie. Zamawiane w niewielkich partiach są niemal od razu wysyłane do Klientów
  • estetyka - kawa ta często wybierana jest jako prezent z tego względu, że pakowana jest dodatkowo w bawełnianą torbę z pieczątką Riposso, która podkreśla jej jakość i stanowi doskonały pomysł na nieszablonowy prezent.


To wszystko sprawia, że kawa ta charakteryzuje się fenomenalnym stosunkiem jakości do ceny, który sprawia, że Klienci bardzo często po nią wracają.

Dodatkowe informacje na temat Riposso Bianco 100% arabica:
  • rodzaj ziaren: 100% arabica
  • stopień palenia: średni


Miejsce 2: TAZZA PREMIUM 100% arabicaTAZZA PREMIUM 100% arabica


TAZZA PREMIUM 100% arabica pierwszy raz pojawiła się w rankingu najlepszy kaw po raz pierwszy i szturmem trafiła na druga lokatę. Podobnie jak Riposso Bianco 100% arabica - również ta kawa wypalana jest w polskiej palarni, w niewielkich ilościach - dzięki czemu charakteryzuje się niespotykaną wśród innych, znanych marek świeżością.

Miejsce 3: Riposso Exclusive BrasilRiposso Exclusive Brasil


Riposso Exclusive Brasil należy do popularnej wśród Klientów sklepu marki Riposso. Jest to jednak linia kaw świeżo palonych: Riposso Exclusive - charakteryzują się one:

  • najwyższą jakością ziaren
  • rzemieślniczym sposobem wypalania
  • absolutnie niespotykaną świeżością - do Klientów dostarczane są najpóźniej do 4 miesięcy od momentu wypalenia


Polecamy zapoznać się z opiniami Klientów na temat tych kaw, które znajdują się na stronie sklepu. Publikowane są jedynie zweryfikowane opinie od Klientów, którzy kupili konkretny produkt - nie są dopuszczane do publikacji komentarze osób, które nie dokonały zakupu danej kawy.

W tym artykule zaprezentowaliśmy 3 najpopularniejsze w sklepie CzasKawy.pl kawy ziarniste. Dla osób, które są zainteresowane dalszymi pozycjami polecamy wejście na stronę na której znajdują się dalsze pozycje rankingu najlepszych kaw ziarnistych jak również rankingi z poprzednich miesięcy.