tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2021
  • 28 marca 2021

Gastronomia na Wielkanoc - restauratorze, zgłoś się do bazy!

To już kolejna Wielkanoc, podczas której obowiązywać będzie lockdown. Prowadzący lokale gastronomiczne, chcący zaoferować menu świąteczne, mogą zgłosić się do tyskiej bazy gastronomii na święta.

Reklama

śniadanie wielkanocne, wielkanoc
fot. pixabay.com


W związku z pandemią koronawirusa gastronomia może świadczyć usługi jedynie na wynos. Lista obiektów działających w trybie "dostawa i wynos" dostępna jest na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Obiekty oraz w miejskiej aplikacji Mobilne Tychy w kategorii miejsca - gastronomia - dostawa wynos.

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę potraw na Wielkanoc, zgłoś się na adres mailowy: treespot@umtychy.pl. Twój lokal zostanie dodany do bazy obiektów gastronomicznych świadczących catering wielkanocny.

- Pandemia to bardzo trudny czas dla wielu branż. W Miasto Tychy powstaje baza tyskich restauracji, które będą oferowały na wynos wielkanocne potrawy. Jeśli prowadzicie lokal gastronomiczny i macie w ofercie świąteczne menu - zgłoście się. Jestem pewien, że z powstałej listy każdy będzie mógł wybrać coś na wielkanocny stół. Zachęcam Was do wsparcia lokalnych przedsiębiorców - napisał Andrzej Dziuba w mediach społecznościowych.

Aplikacja Mobilne Tychy - miejska aplikacja jest dostępna w wersjach na Android oraz system iOs.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.