tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2021

Naruszenie czynności narządu ciała przy al. Jana Pawła II

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządu ciała, do którego doszło 26 lutego przy alei Jana Pawła II w Tychach.

Mężczyzna, który może mieć informacje na temat prowadzonego dochodzenia w sprawie naruszenia narządu ciała.
Mężczyzna, który może mieć informacje na temat prowadzonego dochodzenia w sprawie naruszenia narządu ciała · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zapis monitoringu, na którym została zarejestrowana osoba, która może mieć istotne informacje na temat tego zdarzenia. W związku z powyższym policjanci zwracają się o udzielenie informacji na temat tożsamości mężczyzny.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.