tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2021

Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali motocykl

35-letni złodziej miał nadzieję, że już nic nie grozi mu po kradzieży motocykla. Sprawca ukradł jednoślad spod bloku i uciekł z miejsca zdarzenia. Śledczy ustalili i zatrzymali amatora cudzego mienia w 2 tygodnie po kradzieży. Za popełnione przestępstwo tyszaninowi grozi kara nawet 5 więzienia.

Reklama

Na początku miesiąca policjanci otrzymali informacje o kradzieży motocykla marki Suzuki spod bloku na ulicy Dębowej w Tychach. Od tego momentu poszukiwali sprawcy. Praca śledczych z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu doprowadziła do ustalenia tożsamości złodzieja.

35-latek był bardzo zaskoczony, gdy policjanci go zatrzymali w 2 tygodnie po zdarzeniu. Kryminalni odzyskali motocykl, który wrócił już do właściciela. Sprawca usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet 5 lat więzienia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.