tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 marca 2021
  • 18 marca 2021

Dżem od... zespołu Dżem! Nowy produkt w fanowskim sklepie

Wywodząca się z naszego miasta, kultowa grupa Dżem postanowiła dorzucić coś specjalnego do oferty swojego sklepu internetowego. Nie jest to gadżet muzyczny, a coś dla łasuchów i zarazem mrugnięcie okiem do fanów. Zespół Dżem, postanowił rozpocząć sprzedaż dżemu! Przy okazji promocji produktu zdradził, że pracuje nad nowym materiałem.

Spróbujesz dżemu od zespołu Dżem?
Spróbujesz dżemu od zespołu Dżem? · fot. Grupa Dżem / Facebook


- Załoga naszego biura nie próżnuje i zrealizowała coś, co jako gadżet przewija się przez całą naszą artystyczną działalność, a co jednocześnie za sprawą nazwy bardzo silnie kojarzy się z Dżemem. Niejednokrotnie po koncertach dostawaliśmy od Was jako dowód sympatii słoiczek pysznego domowego przetworu, produkt ten gościł również na okładce zapisu "spodkowego" koncertu z 1992 roku, a nawet w jednej z naszych piosenek z płyty "2004". Tym razem to my chcielibyśmy zaproponować Wam gadżet w postaci serii przepysznych, ekologicznych dżemowych dżemów. Teraz sami możecie skosztować ile Dżemu jest w dżemie - a może ile dżemu jest w Dżemie? Gorąco polecamy! - czytamy na fanpage'u grupy w mediach społecznościowych.

Zespół zwierza się fanom na łamach portalu społecznościowego, że po wielu latach w zasadzie ciągłego koncertowania i bycia "w trasie", koronawirusowe zwolnienie pozwoliło im odpocząć, zregenerować się, przemyśleć ważne spawy, ale też zacząć realizować pomysły, które w głowach muzyków krążyły od bardzo dawna. Od kilku tygodni intensywnie pracują nad nowym materiałem!

Zespołowy dżem kupimy pod linkiem:
www.dzem.com.pl/sklep/gadzety.html

W ofercie 4 odsłony smakowe: agrest, porzeczka, malina oraz truskawka.

"Daj mi chleba z dżemem...
bo Dżem to jest blues..."
- podsumowują muzycy słowami piosenki "Chleb z dżemem".

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.