Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2016
  • 13 lutego 2016

Tyszanka w finale o tytuł Miss

Za nami:

Walka o miano najpiękniejszej wkracza w decydującą fazę. Właśnie poznaliśmy nazwiska 10 dziewczyn, które powalczą o atrakcyjne nagrody. Wśród finalistek znalazła się Martyna Blat, która na co dzień mieszka w Tychach. Czy uda jej się zostać Dziewczyną RMF 4RACING Team? Wybór w dużej mierze zależy od internautów, którzy mają realny wpływ na wybór zwyciężczyni.

Tyszanka walczy o tytuł najpiękniejszej
Tyszanka walczy o tytuł najpiękniejszej · fot. materiały prasowe


I etap konkursu cieszył się dużym zainteresowaniem. Na kandydatki oddano prawie 8 tysięcy głosów, które konfrontowane były z ocenami kapituły konkursowej. Martyna swoją urodą oczarowała internautów oraz jury, co otworzyło jej kolejne drzwi w wale o wygraną.

- Jestem bardzo mile zaskoczona, że znalazłam się w gronie finalistek Dziewczyny RMF 4RACING Team 2016. Tym bardziej, że do konkursu zgłosiło się prawie 200 kobiet. Czuję się więc ogromnie wyróżniona, bo to moja pierwsza przygoda z konkursem piękności. Na co dzień zajmuję się modelingiem, biorę udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych, jednak nigdy nie próbowałam swoich sił w tego typu przedsięwzięciach. Konkurencja jest bardzo duża. Każda z dziewczyn przykuwa uwagę swoją urodą. Niektóre z nich pokazały również swoją kreatywność nagrywając ciekawe i śmieszne filmiki, w ramach zadań konkursowych. W plebiscycie chciałabym zajść wysoko i zgarnąć atrakcyjne nagrody, takie jak nowoczesny smartfon, lot śmigłowcem czy przekaz rajdówką RMF 4RACING Team - komentuje Martyna.

Tyszanka walczy o miano najpiękniejszej
Tyszanka Martyna Blat walczy o miano najpiękniejszej · fot. materiały prasowe


Dziewczyny, oprócz prezentowania swoich wdzięków w konkursie, mają do wykonania specjalne zadania, wyznaczone przez jury. Taka formuła jest dość oryginalna, gdyż oprócz urody, pozwala też poznać osobowość każdej z kandydatek. Wytypowanie finalistek nie należało do najłatwiejszych, przekonuje o tym Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team.

- Tegoroczna edycja Dziewczyny RMF 4RACING Team stoi naprawdę na wysokim poziomie. Do konkursu zgłosiło się sporo dziewczyn, które są rozpoznawalnymi twarzami w świecie modelingu. Wybór finalistek przyprawił wszystkich członków jury o niemały zawrót głowy! Jako organizatora, ogromnie cieszy mnie fakt, że dziewczyny bardzo starają się, aby zająć jak najlepszą pozycję. Wykonują zadania konkursowe i ochoczo zachęcają swoich fanów do głosowania. Konkurs wkroczył już w decydującą fazę, liczę więc na zaciętą walkę o zwycięstwo - zdradza.

RMF 4RACING Team


Aby zobaczyć zdjęcia i oddać głos na Martynę Blat wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w portalu Facebook: bitly.pl/cyN6O

Polubienia można oddawać również na Instagramie: www.instagram.com/RMF4RT.

Głosowanie trwa do 14 lutego. Cztery dni później dowiemy się, która z kandydatek wywalczy miano Dziewczyny RMF 4RACING Team i zgarnie nagrody, których łączna wartość wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Do wygrania między innymi: przelot śmigłowcem, przejażdżka rajdówką RMF4RT czy weekend w ekskluzywnym hotelu. Zachęcamy więc do głosowania na reprezentantkę naszego miasta.

Więcej informacji o konkursie na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook.

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.