tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 marca 2021

Rock and Rondel w 142 dni wydał 6816 obiadów dla ratowników

Po 142 dniach restauracja Rock and Rondel kończy akcję gotowania posiłków dla ratowników.

- Po wielu namysłach, setkach wyliczeń i wielu głębokich wdechach, zdecydowaliśmy się, z dniem dzisiejszym, zakończyć akcję gotowania bezpłatnych posiłków dla Ratowników Medycznych z całej naszej okolicy. To była najtrudniejsza decyzja, jaką w ostatnim czasie musieliśmy podjąć, ale wiecie czasami człowiek musi, inaczej sam siebie udusi. Dłużej po prostu nie dalibyśmy rady - czytamy na facebookowym profilu restauracji Rock and Rondel.

To były 142 dni, w ciągu których lokal przygotował i dostarczył bezpłatnie dokładnie sześć tysięcy osiemset szesnaście obiadów.

- Chcieliśmy w ten sposób okazać nasze wsparcie i olbrzymi szacunek dla pracy Ratowników Medycznych, którzy w obecnym czasie mają niesamowicie trudne zadanie i których wszyscy bardzo potrzebujemy.
Wierzymy w to, że pomogliśmy Wam, Drodzy Ratownicy, przetrwać niejeden trudny dzień. Dalej możecie na nas liczyć, gdy przyjdzie jakaś potrzeba. Zawsze możecie też wpaść po ciepłą kawę w trakcie przerwy
- piszą restauratorzy.

W poście znalazło się także miejsce na podziękowania dla osób i firm, które wspierały akcję.

Loading...

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.