Wiadomości

• 12 marca 2021

[FOTO] Hokeiści GKS Tychy pokonali Comarch Cracovię 4:2

Tyszanie w drugim spotkaniu półfinałowym pokonali Comarch Cracovię 4:2.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:2 - 12.03.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info

Kluczowa okazała się pierwsza tercja, w której podopieczni Krzysztofa Majkowskiego wywalczyli trzybramkową przewagę. Nerwowo zaczęło się robić w trzeciej tercji, kiedy to krakowianie złapali kontakt z GKS, ale dobra gra w obronie oraz znakomita postawa Ondreja Raszki pozwoliły aby dowieźć zwycięstwo do końca. W rywalizacji do czterech zwycięstw remis 1:1.

GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:2 (3:0, 0:0, 1:2)

1:0 Alex Szczechura - Christian Mroczkowski - Michael Cichy (03:22)
2:0 Filip Komorski - Mateusz Gościński (12:10)
3:0 Christian Mroczkowski - Michael Cichy - Alex Szczechura (12:46)
3:1 Luke Ferrara (41:35)
3:2 Yevgeni Solovyov - Maksim Ignatovich - Jeremy Welsh (42:35)
4:2 Filip Komorski - Michał Kotlorz (58:52) do pustej bramki

GKS Tychy: Raszka (Murray) - Ciura, Biro; Gościński, Komorski, Jeziorski - Seed, Martin; A. Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Pociecha, Kotlorz; Dupuy, P. Szczechura, Wronka - Mesikammen, Bizacki; Marzec, Rzeszutko, Witecki.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy