tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2021
  • 28 marca 2021

Zgłoś kandydata do sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta

Za nami:

Jeśli jesteś pod wrażeniem dokonań sportowych mieszkańca naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza, zgłoś jego kandydaturę i pomóż mu w zdobyciu sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy.

Reklama

Zgłoś kandydata do sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta


Jak wypełnić i gdzie zgłosić wniosek?

  • Wybierz kandydata, którego nominujesz za wybitne osiągnięcia sportowe lub szczególną aktywność sportową w minionym roku lub za całokształt jego dokonań
  • Przeczytaj szczegółowy regulamin oraz pobierz wniosek, a następnie wypełnij go i dostarcz do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49) w zamkniętej kopercie, zaadresowanej do Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej.
  • Na zgłoszenia czekamy do 31 marca. Oceny wniosków dokona Kapituła Wyróżnień, a wyróżnienia przyznane zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się 22 kwietnia w Teatrze Małym w Tychach


Regulamin i wniosek dostępne są TUTAJ.

Doceń zaangażowanie, trud i wysiłek tyskich sportowców, trenerów i działaczy!

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.