tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 marca 2021

Kody i bonusy od bukmachera Superbet

Materiał partnera:

Superbet jest najbardziej rozpoznawalny w swojej ojczyźnie, czyli Rumunii. W Polsce pojawił się dopiero w 2018 roku. Trzeba jednak przyznać, że wkroczył na rynek od razu z naprawdę ciekawą ofertą zakładów wzajemnych. Każdy gracz może liczyć też na kod promocyjny Superbet, co niewątpliwie przyczynia się do wzrostu popularności bukmachera.

Rozeznanie się w ofercie zajmuje sporo czasu, dlatego w naszym wpisie przeczytacie o najciekawszych i najkorzystniejszych z punktu widzenia typera bonusach.

Superbet kod bonusowy na EkstraklasęMiłośników piłki nożnej w naszym kraju nie brakuje. To właśnie z myślą o nich powstała specjalna promocja. Bonus Superbet za Ekstraklasę trwa przez cały sezon męskich rozgrywek ligowych i dotyczy wyłącznie ich. Do skorzystania z promocji wystarczy postawić singla z kolejki lub AKO z minimum dwoma wydarzeniami (przy czym jedno musi dotyczyć najbliższej kolejki). Kurs każdego zakładu nie może być mniejszy niż 1.40. Po osiągnięciu łącznej wartości 300 zł otrzymuje się bonus w wysokości 50 zł po zakończeniu danej kolejki Ekstraklasy.

Warto podkreślić, że nie jest to jednorazowa oferta. Bonus Superbet Ekstraklasy odnawia się po każdej kolejce, więc można z niego korzystać aż do zakończenia sezonu!

Weekendowy kod promocyjny SuperbetGracze posiadający konto depozytowe u bukmachera mogą wypróbować weekendowy Cashback. Promocja zaczyna się w piątek o godzinie 0:01 i trwa aż do niedzieli do godziny 23:59. Aby otrzymać Superbet kod bonusowy należy stworzyć w tym czasie kupon AKO o kursie 2.50 i wyższym. Jeśli zakład okaże się zwycięski, typer zgarnia wygraną. Zaś w przypadku przegranej może liczyć na zwrot 10% zainwestowanej sumy, gdy łączna kwota nieszczęśliwych kuponów będzie wynosić ponad 100 zł. W ten sposób gracze odzyskują nawet do 150 zł! Bonus Superbet wraca na konto depozytowe w ciągu 48 godzin.

Kod promocyjny Superbet dla najbardziej zaangażowanychPopularne taśmy są dość ryzykowne, ale dają najwięcej emocji. Potencjalna wygrana rozbudza wyobraźnię. Bukmacher postanowił jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. Super Bonus zwiększa wygraną nawet o 150%. Wystarczy, że każde zdarzenie na kuponie będzie mieć kurs wynoszący przynajmniej 1.35, a liczba zakładów przekracza 5. Za każde dodatkowe zdarzenie wygrana zwiększa się o 5%. Tak więc za taśmę z 10 typowaniami można liczyć na 25% bonusu, a przy 35 aż 150%!

Superbet kod bonusowy za poprawne odpowiedziWisienką na torcie oferty promocyjnej Superbet jest Super Game. Zasady różnią się od standardowych zakładów wzajemnych. Aby wziąć udział, należy odpowiedzieć na 4 pytania (np. Kto wygra mecz? Ile spalonych będzie w meczu?), które zmieniają się w każdej rundzie. Pula nagród wynosi 25 tys. zł. Gracz, który celnie wytypuje cztery poprawne odpowiedzi, otrzymuje 10 tys. zł. w postaci kodów promocyjnych Superbet. Pieniądze zasilają konto zwycięzcy w ciągu 48 godzin od wygranej, co pozwala na dalszą, nieskrępowaną niczym grę.

Nic dziwnego, że Superbet otrzymał nagrodę Central and Eastern Europe Gaming Conference w kategorii najlepszego operatora zakładów wzajemnych. Oferta bukmachera spodoba się zarówno nowym graczom, jak i bardziej doświadczonym typerom.