tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2021

Na terenie Tychów skradziono motocykl, pieniądze, narzędzia i drabinę

W ostatnich dniach na terenie Tychów odnotowano kilka kradzieży. Postępowanie w tych sprawach prowadzi Komenda Miejska Policji.

Reklama

22 lutego o godzinie 18.00 nieznany sprawca po uprzednim uszkodzeniu drzwi wejściowych do piwnicy przy ul. Marszałka Piłsudskiego dostał się do jej wnętrza, skąd dokonał kradzieży narzędzi i drabiny aluminiowej o łącznej wartości 700 zł.

Złodzieje aktywni są także w marcu. 2 marca o godzinie 10.40 policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca z otwartego samochodu marki Mazda zaparkowanego przy ul. Konfederatów Barskich zabrał saszetkę z zawartością dokumentów osobistych, karty bankomatowej oraz pieniędzy.

3 marca policja odnotowała dwie kradzieże. Do pierwszej z nich doszło na ul. Stefana Grota-Roweckiego. Nieznany sprawca, w nieustalony sposób, z karty kredytowej dokonał kradzieży pieniędzy. Natomiast o godzinie 22.30 złodziej dokonał kradzieży motocykla m-ki Suzuki GSX600F o wartości 3500 zł z parkingu przy ul. Dębowej.

Postępowania w powyższych sprawach prowadzi KMP w Tychach.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.