Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 stycznia 2016
  • 26 stycznia 2016

Tyszanka walczy o tytuł Miss

Za nami:

Niemal 200 kandydatek z całej Polski zgłosiło chęć zostania Dziewczyną RMF 4RACING Team. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap internetowego konkursu, w którym 25 wyłonionych kobiet, powalczy o tytuł Miss i zgarnie atrakcyjne nagrody. Jest wśród nich reprezentantka naszego miasta.

rmf4rt


Wśród kandydatek znalazły się zarówno cenione i utytułowane modelki, jak i osoby, które w świecie mody stawiają pierwsze kroki. Do kolejnej fazy konkursu, awansowała mieszkanka naszego miasta, 19-letnia Martyna Blat. Dla tyszanki to spore wyróżnienie, gdyż jak przyznaje jury, poziom konkursu jest bardzo wysoki.

- Bycie jurorem w takim konkursie to zadanie przyjemne, aczkolwiek niezwykle trudne. Mamy w Polsce wyjątkowo dużo pięknych kobiet, trudno wybierać, a właściwie trudno eliminować niektóre kandydatki, taką mamy klęskę urodzaju. Do konkursu zgłosiło się sporo urokliwych dziewczyn. W pierwszym etapie rywalizacja z pewnością będzie zaciekła, a o zwycięstwie decydować będą oprócz urody, osobowość, urok i charyzma - zdradza aktor Piotr Zelt, członek jury.

Martyna Blat jest uczennicą Technikum Ekonomicznego, jej wielką pasją jest modelling, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Aby zobaczyć zdjęcia naszej kandydatki oraz oddać na nią swój głos, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook. Głosy na Martynę można oddawać również na Instagramie.

Tyszanka walczy o miano najpiękniejszej
Tyszanka Martyna Blat walczy o miano najpiękniejszej · fot. materiały prasowe


Dziewczyny, oprócz zaprezentowania swoich wdzięków, będą miały do wykonania rozmaite zadania, wyznaczone przez jury. Czynności te, zostały specjalnie wymyślone przez Sarę Girgis, Piotra Zelta, Kabaret Młodych Panów, Bartka Kędzierskiego oraz Rafała Płuciennika. Każde z nich, koresponduje z działalnością poszczególnych członków kapituły konkursowej. Można więc spodziewać się ciekawych form prezentacji kandydatek, które będą musiały wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru.

Głosowanie trwa do 27 stycznia. Następnie, polubienia uzyskane pod zdjęciem każdej z kobiet, będą konfrontowane z ocenami jury. Na tej podstawie zostanie wyłonionych 10 finalistek całego przedsięwzięcia, które w drugim etapie konkursu będą walczyły o prestiżowy tytuł i atrakcyjne nagrody: przelot śmigłowcem, przejażdżka rajdówką RMF4RT czy weekend w ekskluzywnym hotelu, to tylko niektóre z nich. Zachęcamy więc do głosowania na naszą reprezentantkę!

logo konkursu

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.