tychy.info

Wiadomości

  • 10 marca 2021

Buduje.my domy pod klucz

Artykuł sponsorowany:

Marzysz o własnym domu, ale nie wiesz od czego zacząć? Brakuje Ci czasu, aby zająć się tym samemu? Budowa domu dla wielu osób to spełnienie marzeń, ale też stres związany z planowanym przedsięwzięciem. Wybór odpowiedniej firmy to niezwykle ważny etap przy budowie własnego domu. To właśnie od niego będzie zależało w jakim miejscu będziemy mieszkać przez lata.

Buduje.my logo


BUDUJE.MY to zespół doświadczonych fachowców, z którymi wybudujesz swój dom od momentu wyboru działki poprzez doradztwo i przejście przez wszelkie formalności aż po oddanie kluczy. Firma działa na zasadach generalnego wykonawcy. Cały proces budowy prowadzony i nadzorowany jest bez Twojego zaangażowania.

Nasz zespół stale się powiększa. Wśród nas są wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie oraz budowlańcy. Dzięki temu w wykonywanych przez nas zleceniach nie występują opóźnienia w realizacji. Bazujemy na sprawdzonych wykonawcach, co zapewnia nam płynność prowadzonych prac i brak przestojów - mówi Koordynator inwestycji budowlanych Ilona Englert.

Buduje.my
Osiedle Żurawia w Porębie


Powierzając realizację firmie BUDUJE.MY, możesz wprowadzić się do własnego domu już za rok. BUDUJE.MY pomaga swoim klientom nie tylko sprawnie go wybudować, ale przede wszystkim służy radą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji, tak aby dom posiadał nowoczesne i energooszczędne instalacje oraz aby zastosowane technologie i materiały były nie tylko najwyżej jakości, ale też korzystne dla portfela inwestora.

Kluczem do sukcesu jest również to, że nasz zespół tworzą ludzie, którzy działają z pasją, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań dzięki czemu klient od samego początku współpracy ma poczucie, że jest w dobrych rękach. Jesteśmy pewni, że budowa domu może być wspaniałą przygodą. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo zarówno w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu! - podkreśla Prezes firmy BUDUJE.MY Jarosław Leki.

Buduje.my
Domy parterowe w Łące


BUDUJE.MY to nie tylko budowa domów wolnostojących, ale też domów w zabudowie bliźniaczej oraz szeregówek i apartamentów.

Buduje.my
Apartamenty w Pszczynie - w trakcie realizacji


Buduje.my
Apartamenty w Czarkowie- w trakcie realizacji


BUDUJE.MY to także agencja nieruchomości oferująca na sprzedaż domy, mieszkania, działki oraz lokale użytkowe.

Na realizowane przez nas domy udzielamy 5 lat gwarancji!

Bądź na bieżąco - Polub nas na Facebooku: BUDUJE.MY

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie:
Buduje.my
Pszczyna, ul. Broniewskiego 3,
biuro@buduje.my
tel. 887 070 437
www.buduje.my