tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2021

Groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej w autobusie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie gróźb karalnych oraz naruszenia nietykalności cielesnej pasażera autobusu linii 137. Do zdarzenia doszło 20 stycznia około godziny 19.00.

Reklama

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć?
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zapis monitoringu, na którym został zarejestrowany mężczyzna, który może mieć istotne informacje w tej sprawie. W związku z powyższym policjanci zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat jego tożsamości.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 55-65 lat, krępej budowy ciała, ubrany w kurtkę puchową koloru ciemno-zielonego z kapturem, spodnie dżinsy koloru niebieskiego, buty koloru czarnego.

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć?
Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? · fot. KMP Tychy


Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, prosimy są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.