tychy.info

Wiadomości

  • 8 marca 2021

Kinkiety - urozmaicenie wnętrza czy zbędny dodatek?

Materiał partnera:

Oświetlenie to jeden z ważniejszych dodatków w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym. Bardzo często tego rodzaju dodatki decydują o ogólnym wyglądzie domu. Rodzaj oświetlenia należy wybrać jak najwcześniej, najlepiej podczas tworzenia aranżacji przez architekta wnętrz. Wiele osób zastanawia się nad zastosowaniem kinkietów. Czy warto?

1. Nowoczesne kinkiety - stylowe i funkcjonalne
2. Ciekawe oświetlenie w sypialni i pokoju dziennym
3. Niezbędny element wyposażenia łazienki - kinkiety nowoczesne

Nowoczesne kinkiety - stylowe i funkcjonalneWspółcześnie często można spotkać się z opinią, iż kinkiety w domu to zbędny element wyposażenia. Całkiem inaczej sprawa wygląda z punktu widzenia dekoratorów wnętrz. Dowodzą oni, że kinkiety to rewelacyjne źródło dodatkowego światła, które niejednokrotnie jest przydatne. Kinkiety z powodzeniem można wykorzystać w sypialni bądź salonie. Sprawdzą się również doskonale we wnęce na korytarzu. Potencjał kinkietów zauważony został także przez producentów oświetlenia, gdyż w wielu ofertach można zauważyć nowoczesne kinkiety, idealne dla współczesnych wnętrz.

Ciekawe oświetlenie w sypialni i pokoju dziennymKinkiety to bardzo uniwersalne oświetlenie. Mogą być stosowane w wielu pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Kinkiety świetnie sprawdzają się w sypialni, dają dużo światła, kiedy chcemy wieczorem poczytać książkę. W salonie kinkiety także pięknie się prezentują. Z ich pomocą można z powodzeniem wydzielić kącik zabaw czy kącik na gry planszowe, bez konieczności palenia dużego, oślepiającego światła. Obecnie bardzo modny jest styl skandynawski, dlatego tak łatwo można znaleźć kinkiety wykonane z białej ceramiki czy drewna. Oryginalnym pomysłem na kinkiety są zestawienia chromowanego korpusu ze szkłem odbijającym światło. Taki rodzaj kinkietów świetnie pasuje do każdego stylu. Równie ciekawym wyborem są lampy w stylu industrialnym, które niemalże przypominają lampy z ulicznych latarni.


Niezbędny element wyposażenia łazienki - kinkiety nowoczesneJednym z ważniejszych pomieszczeń, w którym warto zamontować dodatkowe oświetlenie w postaci kinkietu jest łazienka. Ich zadaniem jest doświetlenie najistotniejszych części łazienki, z których korzystamy. Warto zastosować nowoczesny kinkiet nad lustrem, gdyż to właśnie tam robimy makijaż, czeszemy i układamy włosy, myjemy zęby oraz wykonujemy inne pielęgnacyjne czynności. Ciekawe propozycje kinkietów można znaleźć na stronie https://abanet.pl/313-kinkiety-nowoczesne, bogata oferta pozwoli każdemu zainteresowanemu wybrać coś dla siebie!