tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2021
  • 6 marca 2021

Okno na kulturę w Gemini Park Tychy - "Żywe Obrazy" i wystawa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Trwa wystawa obrazów poplenerowych z XXVIII edycji Konkursowego Pleneru Malarskiego dla Malarzy Nieprofesjonalnych LATO 2020. Ekspozycja zagościła w galerii handlowej Gemini Park Tychy (ul. Towarowa 2c) w jednej z witryn! Możemy ją oglądać jeszcze tylko do 13 marca. Będą wydarzenia specjalne!

Reklama

Okno na kulturę w Gemini Park Tychy: wystawa poplenerowa lato 2020 · fot. MCK Tychy


Zapraszamy do podziwiania obrazów powstałych w ramach XXVIII konkursowego Pleneru Malarskiego dla malarzy nieprofesjonalnych zorganizowanego przez Klub Wilkowyje MCK. W konkursowym plenerze wzięło udział 17 Artystów, którzy wykonali po dwie prace przedstawiające tytułową porę roku.

Ale to nie wszystko. W piątki (od 18.00 do 20.30) i soboty (od 12.00 do 16.00) Miejskie Centrum Kultury zaprasza do Gemini Parku na "Żywe obrazy" - działania zainspirowane wieloletnią tradycją pleneru pt. „Żywe Obrazy” w wykonaniu instruktorek i animatorek kultury z Klubu Wilkowyje MCK - Anny Swobody i Aliny Bachary.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj