tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2021

[FOTO] Zatrzymanie krążenia u 82-latki. Interweniował LPR

We wtorek, 2 marca około godziny 12:20 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie z prośbą o wyznaczenie i zabezpieczenie lądowiska dla latającej karetki - śmigłowca LPR - Ratownik 4 w rejonie stacji dializ przy ul. Wyszyńskiego.

Reklama

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Wyszyńskiego - 2.03.2021 · fot. 112Tychy


Śmigłowiec LPR wraz z naziemnym zespołem ratownictwa medycznego WPR Katowice - stacja Tychy zostały zadysponowane na pomoc 82-letniej kobiecie, u której doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Do zabezpieczenia lądowiska zadysponowany został zastęp JRG Tychy. Pilot maszyny zdecydował o lądowaniu na ul. Edukacji, jak najbliżej miejsca zdarzenia. Na ten czas ruch na ul. Edukacji został całkowicie wstrzymany.

Z pomocą kobiecie pośpieszył również personel stacji dializ. Niestety pomimo wspólnych wysiłków medyków, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Po ponad godzinnej walce o życie lekarz stwierdził zgon.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.