tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2021

Nietrzeźwi kierowcy na ulicach Tychów. Wpadli w ręce policjantów

W ostatnim tygodniu lutego policjanci z Tychów ujęli trzy osoby, które wsiadły za kierownice pojazdów pomimo promili w organizmie.

W poniedziałek, 22 lutego policjanci WRD KMP w Tychach na ulicy Flamingów zatrzymali 46-letnią kobietę (zam. w Tychach), która kierowała samochodem marki Fiat 500 będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało nieco ponad promil (0,55 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dwa dni później w godzinach wieczornych na ul. Katowickiej policjant KP III Zabrze zatrzymał 60-letniego tyszanina, który kierował samochodem marki Audi A4. W tym przypadku badanie wykazało ok. 2,5 promila (1,18 mg/l).

Z kolei w niedzielę, 28 lutego o godz. 10:28 na ul. Katowickiej policjanci WRD KMP Tychy zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Fiat Siena w stanie nietrzeźwości. Wynik badania to 2,6 promila (1,24mg/l). Ponadto spowodował kolizję drogową.

Postępowania w powyższych sprawach prowadzi KMP Tychy.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.