tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2021

190 propozycji do tyskiego Budżetu Obywatelskiego

25 lutego zakończyło się zbieranie wniosków do tegorocznego tyskiego Budżetu Obywatelskiego. Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie zniechęciły mieszkańców miasta - tyszanie zgłosili 190 propozycji.

Reklama

Wszystkie zgłoszone wnioski zostaną teraz poddane weryfikacji formalnej i merytorycznej. Projekty będą sprawdzane m.in. pod kątem możliwości zrealizowania w ciągu jednego roku budżetowego oraz zgodności z obwiązującymi w mieście planami i programami. Szczegóły dotyczące złożonych projektów będą zamieszczone na stronie razemtychy.pl już w połowie maja br.

Od 13 lipca do 20 września zaplanowano promocję projektów. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 20 września. Każdy mieszkaniec Tychów niezależnie od wieku będzie mógł wziąć w nim udział i zdecydować, które projekty mają zostać zrealizowane w następnym roku.

Lista wygranych projektów zostanie opublikowana na stronie razemtychy.pl do 7 października 2021 r.

- Chciałbym podziękować wszystkim autorom złożonych projektów, wszystkim, którzy złożyli podpisy na listach poparcia poszczególnych projektów, a także osobom, które pracowały nad kolejną edycją budżetu obywatelskiego w naszym mieście. Dzięki waszej pracy i zaangażowaniu zostanie zrealizowanych wiele świetnych pomysłów i projektów, które zmienią nasze miasto - mówi Maciej Gramatyka, zastępca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim na stronie: razemtychy.pl

budżet obywatelski

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.