tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 marca 2021

Pióro wieczne Parker - przegląd modeli

Materiał partnera:

Marzy Ci się nowe pióro wieczne? A może jeszcze nigdy nie pisałeś piórem wiecznym i dopiero rozpoczynasz swoją piękną przygodę z tym niezwykle eleganckim, ponadczasowym i klasycznym artykułem do pisania. Jeśli nie wiesz, na jaki model pióra wiecznego się zdecydować, koniecznie przed zakupem zapoznaj się z naszym przewodnikiem. Oto nasze subiektywne TOP 5! Gotowi? Zaczynamy!

Pióro wieczne Parker - przegląd modeli


Pióro wieczne Parker VectorTen model to prawdziwe arcydzieło wśród tego rodzaju piór. Został stworzony z myślą o najmłodszych, którzy dopiero zaczynają stawiać kroki w obszarze piśmiennictwa. Tego rodzaju pióra gwarantują maksimum komfortu, są lekkie, a w trakcie pisania nimi dłoń absolutnie się nie męczy. Używanie piór z serii Vector to czysta przyjemność. Nadają się jednakowo dla chłopców, dziewczynek, dorosłych. Wesoła stylistyka sprawia, że dzięki nim każdy może czuć się maksymalnie wolny. Nieprzeciętna elegancja, oryginalność i paleta barw - to właśnie Pióro Wieczne Parker Vector.

Pióro wieczne Parker JotterModel, który jest prawdziwą klasyką gatunku i jednym z bardziej rozpoznawanych piór, sygnowanych logo marki Parker. Najwyższa jakość, niezawodność i świetny styl dla wszystkich, kochających odręczne pisanie. Modele z tej serii nadają się nie tylko do sporządzania szybkich notatek, ale także do podpisywania ważnych umów oraz dokumentów. Wygoda pisania nimi sprawia, że nawet nauka okazuje się być świetną zabawą. Zachwycająca uroda tego gadżetu kusi różnorodną kolorystyką oraz zdobieniami.

pióro wieczne parkersklep


Pióro wieczne Parker IMTo seria produktów skierowanych do odbiorcy o specyficznym, sprecyzowanym guście. Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób z mocnym, stanowczym charakterem. Pióro wieczne Parker IM to model o solidnym wyglądzie i genialnym wykonaniu. Duży wybór kolorów oraz wzorów sprawia, że same poszukiwania tego idealnego są niezłą frajdą, a znalezienie go to tylko kwestia czasu i decyzji.

Pióro wieczne Parker 51Klasyk, a właściwie jego młodszy brat, czyli odnowiona wersja popularnego jakiś czas temu pióra marki Parker, dostępnego pod identyczną nazwą. Pierwowzór ma swoje początki w 1939 roku, a jego następca to urzekająca sylwetka i niezwykły charakter. Do jego napełniania można wykorzystywać zarówno tłoczek jak i nabój. Dostępne w ramach tego modelu stalówki to rozmiary F oraz M.

Pióro wieczne Parker UrbanKolorowe, miłe w dotyku i niezawodne w użytkowaniu pióro wieczne Parker Urban, które zostanie Waszym faworytem wśród produktów piśmienniczych. Z pewnością przypadnie ono do gustu wszystkim fanom klasycznego stylu. Wygląda dyskretnie, ale nie przesadnie skromne, a jego zaletą jest ogromna funkcjonalność.