tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2021
  • 1 marca 2021

Ktoś podrzucił kiełbasę z żyletkami. Psa udało się uratować

W ubiegłym tygodniu na ul. Stolarskiej w Tychach ktoś podrzucił kawałki kiełbasy "nafaszerowane" żyletkami. Niestety jeden z nich został zjedzony przez psa. Na szczęście udało się uratować zwierzę. Sprawa została zgłoszona na policję.

Reklama

żyletka w kiełbasie
Ktoś podrzucił kiełbasę z żyletką · fot. Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach / Facebook


O zajściu poinformowało w mediach społecznościowych Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach. Właściciel poszkodowanego czworonoga zapowiedział, że nie zostawi tej sprawy bez rozwiązania. Została ona zgłoszona na policję.

Badanie RTG przed planowanym zabiegiem wykazało, że żyletka zawędrowała aż do okrężnicy czworonoga! Na szczęście obyło się bez operacji - zwierzęciu wystarczyło wykonać lewatywę w znieczuleniu. Usunięto wszystkie widoczne na zdjęciu rentgenowskim kawałki metalu. Badanie USG nie wykazało uszkodzeń wewnętrznych narządów.

Właściciele psów powinni uważać, spacerując w tej okolicy. Nie wiadomo, czy gdzieś nie zostały rozrzucone kolejne kawałki wędliny z ostrymi kawałkami metalu.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.