tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2021
  • 17 marca 2021

Krzysztof Respondek będzie gościem tyskiej Mediateki

Za nami:

Aktor bez popularności jest jak ryba bez wody, jak żołnierz bez karabinu, jak niebo bez gwiazd - mówi Krzysztof Respondek, w żyłach którego płynie krew prawdziwego Ślązaka. Tyska Mediateka zaprasza już w środę, 17 marca o godzinie 18.00 na stacjonarne spotkanie z aktorem, piosenkarzem i artystą kabaretowym!

Reklama

Krzysztof Respondek
fot. materiały prasowe


Krzysztof Respondek jest związany z kabaretem Rak, który współtworzy z Krzysztofem Hanke. Największą jednak pasją aktora i standup’era jest śpiew. W 2008 roku zdobył Brylantowy Mikrofon w programie Polsatu "Jak oni śpiewają". W 2011 roku otrzymał Złoty Samowar i 50 tysięcy złotych Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Szerszej publiczności jest znany z serialu telewizyjnego „Barwy szczęścia”. W przeszłości był związany był m. in. z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Jest laureatem wielu nagród. Otrzymał m.in. Złotą Maskę za rolę Che Guevary w musicalu Evita.

Zapraszamy do Mediateki 17 marca, o godz. 18.00. Uwaga! Na spotkanie obowiązywać będą wejściówki, których wydawanie rozpocznie się 1 marca w Dziale Muzycznym w Mediatece, a ich liczba uzależniona jest od rządowych wytycznych dotyczących epidemii. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. Mediateki: 32 438 04 75.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/130283212329711
Krzysztof Respondek
fot. materiały prasowe

ar / tychy.info

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.