tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2021
  • 27 lutego 2021

Ktoś pomalował farbą elewację szkoły przy ul. Norwida

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia elewacji budynku szkoły poprzez pomalowanie farbą, co spowodowało straty w wysokości tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 30 stycznia około godziny 23:00 na terenie szkoły przy ulicy Norwida w Tychach.

Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia?
Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia? · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia, na których jest wizerunek osób, które mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje. Rysopis: pierwsza osoba ubrana w jasne spodnie, szarą bluzę, czarną czapkę oraz ciemne obuwie. Druga osoba ubrana w jasne spodnie, szarą bluzę.

Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia?
Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia? · fot. KMP Tychy


Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszeni są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.