tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2021
  • 26 lutego 2021

Kryminalni z Tychów przejęli ponad tysiąc działek amfetaminy

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1000 porcji dilerskich tego narkotyku. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Reklama

Kryminalni z Tychów przejęli ponad tysiąc działek amfetaminy · fot. KMP Tychy


Kryminalni z Tychów wpadli na trop 33-letniego tyszanina, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli proszek i bryły białej substancji. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina. Łącznie funkcjonariusze przejęli narkotyki, z których można było przygotować ponad tysiąc działek dilerskich.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.