tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2021
  • 28 lutego 2021

Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych już w niedzielę

Za nami:

W niedzielę, 28 lutego na placu targowym Stare Tychy odbędzie się Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska.

Wydarzenie już od kilku lat odbywa się cyklicznie w ostatnią niedzielę miesiąca i cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Tychów. Już od wczesnych godzin rannych swoje miejsca zajmują kupcy, którzy zaskakują różnorodnością asortymentu.

- Na targowisku na Starych Tychach można podziwiać i kupić nie tylko srebrne łyżki, zegary czy monety, towar zmienia się wraz z kolekcjonerami i sprzedającymi, ale nabędziemy również militaria, stare szklanki, zabawki, rowery, akcesoria domowe aż po lampy i meble. Jest to doskonała podróż w czasie - mówi Michał Kasperczyk, radny miasta Tychy.

- Chcemy, aby nasi mieszkańcy mogli chociaż na chwilę przenieść się do przeszłości, a przy okazji nabyć jakiś unikalny przedmiot - mówi Sławomir Sobociński, prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Tyska. - Organizowany przez nas jarmark staroci daje również możliwość naszym mieszkańcom odkurzenia swoich strychów i ewentualnej odsprzedaży tych przedmiotów, które dla innych mogą stanowić jakąś wartość czasami tylko sentymentalną - dodaje Sobociński.

Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych odbywa się w godz. 8:00-13:00.

Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.