tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2021

Wybito szybę w drzwiach wejściowych sklepu przy ul. Poziomkowej

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych jednego ze sklepów mieszczącego się przy ulicy Poziomkowej w Tychach. Do zdarzenia doszło 17 lutego. Straty sięgają tysiąca złotych.

Reklama

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30 lat, 170-180 centymetrów wzrostu, łysy z krótką brodą, ubrany w czarną kurtkę z kapturem i grafiką na plecach oraz szare spodnie.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl lub telefon numer 47 85 512 30.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.